Asteria ****

Maasheseweg 80a
5804 AD
Venray
0478 511466
www.asteria.nl

Geniet van een gezellig tussendoortje in een prachtige omgeving!
Heeft U dat ook wel eens? Even ontvluchten aan de (vaak hectische) dagelijkse beslommeringen en de stress die dat vaak met zich meebrengt. Daar hebben wij nu de oplossing voor: een heerlijk weekendje relaxen in een gezellig hotel voor een hele redelijke prijs!

| in de omgeving

Meningen over Asteria ****:

powered by

UIT123.nl TIP

D.K.Plomp

schreef:

Prachtig hotel daar niet van, maar waarom, als je een arrangement hebt geboekt,2 dagen dezelfde groenten geserveerd? Waarom geen reactie als je daar een opmerking over maakt?

Een klacht bij de balie neergelegd over kapotte plaat van toilet, geen gloeilamp in schemerlamp, afstandbediening waar de batterijen uitvallen. Ons fietsarrangement is letterlijk en een beetje figuurlijk in het water gevallen.Aan het weer kan niemand iets veranderen maar een leuk alternatiefje voor de niet gebruikte fiets ........

UIT123.nl gebruikt een paar cookies om het surfen te vergemakkelijken... lees meer. akkoord